Wijnstreek: Treviso

Wijnhuis: : Sessantacampi - Luigino Zago Agricultural Society

Druivensoort: 90% Glera, 10% Pinot Noir

Alcoholpercentage: 11,5%

Totale zuurgehalte: 5,6 gr./lt

Restsuiker: 9 gr./lt

Drinktemperatuur: 8
°CDecanter World Wine Awards 2022 Bronze
Deze fantastisch sprankelende rosé prosecco is gemaakt volgens de methode Charmat, ook wel methode Italiano of methode Martinotti genoemd.
Het is de meest gebruikelijk methode, maar ook de beste om de fruitige kenmerken van prosecco tot zijn recht te laten komen.
De kleur is zachtroze en hij heeft een fijne en aanhoudende bubbel (perlage).
In de neus is hij elegant, complex met opvallende tonen van kers en aardbei, vergezeld van hints van acaciabloemen en peer met een vleugje blauweregen.
In de mond geeft de omhullende perlage (bubbel) hints van kersen, acacia en appel. Het duidt op een geweldige balans tussen zuurgraad en zoetheid, met een lang aanhoudende droge afdronk.
Perfect als aperitief, maar ook heerlijk bij schaal- en schelpdieren, vis, wit vlees, pasta gerechten, salades en zachte kaas.
Prijs per fles € 9,95 en is gewoon per fles te bestellen. (alle getoonde prijzen zijn incl. BTW)